Manažér projekcie vedení VN, VNN

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Prievozská 4c, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 650 - 3 000 EUR/mesiac2650 EUR/mes + 200 EUR/mes autorizovaný stavebný inžinier pre líniové vedenia a rozvody, špec. elektro-energetické + benefiy + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje, riadi a zodpovedá za činnosť útvaru projekcie elektrických vedení v súlade so zavedenými systémami kvality QMS 9001, EMS 14001 a OHSAS 180001 , rozhoduje o veciach v jeho priamej riadiacej kompetencii,
- zabezpečuje a zodpovedá za prípravu a koordináciu predprojektovej a projektovej dokumentácie v oblasti liniek vysokého a veľmi vysokého napätia na požadovanej technickej úrovni a v požadovanej kvalite,
- prideľuje projekty jednotlivým zodpovedným projektantom, sleduje rozpracovanosť projektov, termíny a riadi vývoj nákladov projekčných prác na jednotlivých zákazkách,
- zabezpečuje posudzovanie návrhov technických riešení, cenových ponúk jednotlivých projektov, rokuje s investormi a subdodávateľmi v priebehu vypracovania technickej dokumentácie projektov,
- zabezpečuje a koordinuje záverečnú kontrolu projektov z hľadiska technického riešenia, skladby, kompletnosti a konečných termínov v zmysle Zmlúv o dielo,
- pri realizácii projektov spolupracuje s výrobou v potrebnom rozsahu, v rámci úloh útvaru zabezpečuje inžiniersku činnosť na požadovanej úrovni,

- služobné auto, PC, mobil,
- práca v renomovanej firme v strede mesta,
- sociálny program,
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,8 % z HM,
- základná pracovná doba 37,5 od/týždeň
- 1 deň voľna naviac (1.10 Deň energetiky),
- pestré možnosti stravovania v okolí (stravovacie karty),
- karta Multisport

Informácie o výberovom konaní

pošlite štruktúrovaný C.V.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického smeru, najlepšie elektro fa, výroba a rozvod el. energie

Vodičský preukaz

B

komunikačné schopnosti,
schopnosť viesť ľudí,
analytické myslenie,
zodpovednosť,
schopnosť učiť sa,

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3640532  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 650 - 3 000 EUR/mesiac2650 EUR/mes + 200 EUR/mes autorizovaný stavebný inžinier pre líniové vedenia a rozvody, špec. elektro-energetické + benefiy + ročné odmeny