Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kuchár - Kursalon Trenčianske Teplice

spicybrown s. r. o.

Kursalon Trenčianske Teplice, 17. novembra 32, 914 51 Trenčianske Teplice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1 500 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Kursalone vieme, že práca v kuchyni nie je len o varení. Pracovný priestor je vybavený najnovšími technológiami hotelovej kuchyne a vytvárame v ňom gastronomické zážitky, kvôli ktorým nás návštevníci už niekoľko rokov vyhľadávajú.
Celý tím pracuje pod vedením kreatívneho a skúseného šéfkuchára. Sledujeme trendy, vzdelávame sa a spoločne vytvárame pre našich hostí výnimočný gastrozážitok. Pracovať v Kursalone znamená pracovať v prostredí na úrovni zahraničných À la carte reštaurácii. Sme jeden tím a všetkým nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov a hostí.

Dávame prednosť kvalite pred kvantitou. Jedálny lístok tvoríme zo sezónnych, prevažne moderných jedál, kuchári majú príležitosť spolupodieľať sa na jeho tvorbe a pretvárať svoje nápady do originálnych receptúr. Varíme À la carte, nepripravujeme nekonečné množstvo obedových menu a našu ponuku sezónne obmieňame.

Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu. Do našej dizajnovej reštaurácie prijmeme šikovných kolegov na pozície:

SOUS CHEF | KUCHÁR SENIOR | KUCHÁR JUNIOR

Nezáleží nám na skúsenostiach, dôležitá pre nás je chuť pracovať a ochota učiť sa nové veci, všetko ostatné ťa radi naučíme.

• nová kuchyňa s najlepším technologickým vybavením
• možnosť učiť sa od profesionálov najnovšie trendy v gastronómii
• strava a pitný režim zdarma
• možnosť ubytovania
• zamestnanecká zľava na návštevu reštaurácie
• vstupenky na kultúrne podujatia
• možnosť profesionálneho rastu a budovanie vlastného tímu
• teambuildingy
• naozaj fajn kolektív :)

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis zašlite emailom na adresu:
[email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky: 0948 339 400

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3860118  Megjelentetés dátuma: 6.8.2020  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac