Čašník pre dizajnovú reštauráciu Kursalon, Trenčianske Teplice

spicybrown s. r. o.

Kursalon Trenčianske Teplice, 17. novembra 32, 914 51 Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2019
800 - 1 100 EUR/mesiacod 800 - 1100 Eur v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kursalon je jedinečné miesto, kde spájame tradičnú kuchyňu s modernou gastronómiou a dizajnovým priestorom.
Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý hľadá profesionálnu výzvu. Tvojou náplňou práce bude predovšetkým:
- prijímanie objednávok
- poskytovanie rád pri výbere jedál a nápojov
- dôkladná znalosť jedálneho lístka
- servírovanie a vydávanie jedál a nápojov
- účtovanie a vedenie pokladne

- práca v dizajnovej reštaurácii, ktorá je každoročne súčasťou TOP Trend restaurants
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť profesionálneho rastu
- dlhodobá istota zamestnania
- spoločné teambuildingy, zamestnanecké zľavy, vstupy na rôzne podujatia a veľa ďalších výhod

Svoj životopis spolu s fotkou pošli na [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- príjemné vystupovanie
- milý a ústretový prístup k zákazníkom
- zodpovednosť
- chuť pracovať a učiť sa
- flexibilita

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3642403  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 100 EUR/mesiacod 800 - 1100 Eur v závislosti od skúseností