Projektový manažér - stavebníctvo

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
T. G. Masaryka 608/34, Trenčianske Teplice, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov na tendrovanie prác a materiálov vrátane vyhodnocovania tendrov
- dohľad nad vykonávaním prác v súlade so schváleným budgetom a harmonogramom
- reporting o stave projektu, harmonograme a prácach
- oslovovanie subdodávateľov, vyhodnocovanie cenových ponúk subdodávateľov
- kontrola priebehu stavby a výsledku stavby
- zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov
- zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
- riešenie omeškaní dodávok materiálu alebo prác, reklamácií materiálu a vzniknutých prestojov

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť pracovného rastu
- stabilita pracovného miesta
- obedy hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou zašlite e-mailom na adresu:
[email protected]
spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Od vhodného kandidáta očakávame :
- dôveryhodnosť, diskrétnosť, rozvinuté organizačné schopnosti a schopnosť zvládať stresové situácie
- samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie,
- aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií
- skúsenosti v oblasti realizácie stavebných alebo rekonštrukčných prác
- skúsenosť s tendrovaním, nákupom a objednávkami stavebných materiálov a služieb

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3309125  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou