Kuchárka na závodné stravovanie a výdaj stravy

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou, okres Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kuchárku na závodné stravovanie, ktorej hlavnou náplňou práce bude :
- príprava jedál podľa predpísaného postupu a noriem
- prípravne a pomocné práce v kuchyni
V prípade záujmu bude do náplne práce spadať aj výdaj závodného stravovania.

- práca v príjemnom kolektíve
- dlhodobá istota zamestnania
- férové jednanie
- práca iba v pracovné dni, v stabilnom čase
- zamestnanecká strava zabezpečená bezplatne

V prípade záujmu nám zašlite váš životopis na [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

- predošlé skúsenosti so závodným stravovaním sú výhodou
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3263121  Megjelentetés dátuma: 7.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou