Junior event manager – Event House Žilina

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca junior event managera má dve časti :

1. Jednou je príprava podkladov a kalkulácií pre event managera. Tvojou úlohou bude komunikovať s event managerom a postarať sa o vytvorenie relevantnej a profi spracovanej ponuky na základe požiadavky klientov. Budeš volať s moderátormi, spevákmi, účinkujúcimi a bookovať ich na klientske podujatia. Budeš strážiť rozpočet akcie a pracovať na tom, aby zaň dostali naši klienti krásny eventový zážitok. Zároveň bude tvojou úlohou zabezpečiť, aby pred eventom dostali všetci účinkujúci potrebné informácie.

2. Druhá časť sú samotné eventy, na ktorých budeš robiť partnera event managerovi a budeš dozerať na chod celej akcie. Postaráš sa o to, aby boli všetci na mieste a všetko šlo v súlade s plánom. Akcie sa často konajú v noci, alebo cez víkendy, preto je potrebné, aby si s tým počítal. Eventy sa konajú v Event House Žilina, prípadne v okolí.

Event House Žilina je dizajnový industriálny priestor na eventy. Organizujeme v ňom klientské vianočné večierky, výročné eventy, plesy, konferencie a kongresy.

- mladý, kreatívny kolektív
- práca na profi a kreatívnych eventoch
- práca s event managerom, ktorý ťa naučí všetko potrebné
- technické vychytávky potrebné na prácu (PC, telefón, auto na eventy)
- možnosť kariérne rásť a budovať svoj tím
- spoločné teambuildingy

Tvoj životopis s fotografiou a motivačný list zašli e-mailom na adresu:
[email protected]
spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

event management, marketing a iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- si komunikatívny a reprezentatívny
- vieš samostatne pracovať a rýchlo sa učíš nové veci
- si časovo flexibilný (keďže eventy sa často konajú v noci)
- budeš stíhať naše tempo
- dokážeš si elegantne zmanažovať ľudí
- máš schopnosť vychytať detaily
- si tvorivý a precízny

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3207206  Megjelentetés dátuma: 5.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou