Príjem a spracovanie tovaru - práca v sklade / Práca pre E-shop

ŠPERKY s.r.o.

Miesto práce
Dénešova 8, Sídlisko KVP
Termín nástupu
ASAP
Od 800 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe 850€ + odmeny do 350€ podľa vykonaných prác - možnosť kariérneho rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou slovenského e-shopu, ktorý má viac ako 10-ročné skúsenosti a aktívne zahraničné pôsobenie?

Obsadzujeme pracovné miesto v rámci spracovávania tovaru. Tvojou náplňou práce bude
- počítanie tovaru,
- vizuálna kontrola prijatého tovaru,
- meranie, váženie a puncovanie tovaru,
- príprava tovaru pre puncový úrad,
- výpočet predajných cien,
- zbieranie objednávok v sklade,
- pomoc pri expedícii - balenie tovaru.

Ideálny kandidát vie pozorne načúvať, je zodpovedný a dôsledný. Ak máš prax v administratíve, náš interný systém spracovania objednávok zvládneš v krátkej dobe.

Zamestnanecké zľavy, atraktívne finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny, mladý tvorivý kolektív. Firemné stretnutia a teambuildingové akcie. Možnosť kariérneho rastu.

Z dôvodu stále pretrvávajúcej situácie a prísnych opatrení v súvislosti s ochorením Covid 19 pracujeme na striedavú rannú a popoludňajšiu zmenu na týždennej báze (6:00-13:30/14:00-21:30).

Na osobnom pohovore dostaneš príležitosť prezentovať svoje doterajšie skúsenosti a znalosti aj v písomnom prejave (excel, logické myslenie a pod.) Výberové konanie sa uskutoční čo najskôr, tak neváhaj! Čakáme na tvoje CV v PDF formáte s fotografiou priamo v dokumente a s motivačným listom prečo si máme vybrať práve teba!
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Hľadáme pracovníčku s manuálnou zručnosťou a trpezlivosťou na spracovanie tovaru. Požadujeme cit pre detail, samostatnosť, flexibilnosť.

Zaslaním Vášho životopisu s fotografiou spolu v jednom dokumente zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Na osobnom pohovore budú overené Vaše praktické zručnosti, taktiež test logického myslenia. Nástup ihneď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Maloobchod

Spoločnosť Šperky s.r.o. je na trhu viac ako 10 rokov a zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom šperkov cez e-shop do celého sveta a s klientským servisom v rôznych krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Hľadáme pracovníčku – maximálne počítačovo gramotnú – samostatnú, trpezlivú a precíznu s praxou v administratíve, komunikatívnu s chuťou učiť sa nové veci. Schopnosť tímovej ale aj samostatnej práce.
Práca nie je vhodná pre absolventa.

Sme jeden z najväčších e-shopov s medzinárodným aktívnym pôsobením a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4185778  Megjelentetés dátuma: 19.10.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac