Marketingový pracovník

ŠPERKY s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a spracovanie podkladov pre newslettre,
- príprava akcií na sociálne siete,
- podpora, kontrola a zabezpečenie fungovania rôznych sociálnych sietí,
- príprava podkladov na letáky, katalógy a iné tlačoviny,
- zabezpečenie tlače,
- spolupráca s grafikmi,
- spracovanie reportov a štatistík z rôznych marketingových kampaní,
- komunikácia v anglickom jazyku s externými spolupracovníkmi a na rôznych sociálnych sieťach,
- SMS marketing,
- aktívny prínos pri tvorbe rôznych kampaní,
- plnenie úloh, príkazov a rozhodnutí nadriadeného.

Zamestnanecké zľavy
Atraktívne finančné ohodnotenie
Kariérny rast
Mladý tvorivý kolektív
Firemné stretnutia a teambuildingové akcie
Karta Multisport

Ku životopisu požadujeme pridať aktuálnu fotografiu a aktuálne informácie o uchádzačovi. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí nám poslali životopis a súčasne spĺňajú požiadavky. Neúspešných uchádzačov nebudeme kontaktovať. Po osobnom pohovore budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodná firma zaoberajúca sa predajom šperkov cez internet s pobočkami po celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Hľadáme šikovného, aktívneho a samostatne tvorivého človeka do nášho marketingového tímu, ktorý podporí viditeľnosť a rast nášho online shopu v rámci Slovenska aj v EÚ. Úspešný záujemca získa možnosť spolupracovať v oblasti online marketingu na úspešnom fungovaní eshopu. So svojou skúsenosťou a tvorivosťou bude podporovať plnenie termínov v pláne marketingovej komunikácie.

Sme jeden z najväčších e-shopov s medzinárodným aktívnym pôsobením a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3574945  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800€