Podpora zákazníckeho servisu pre poľský eshop

ŠPERKY s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trnava, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia a starostlivosť o poľských zákazníkov prostredníctvom emailov, telefonátov a chatu
- poskytovanie informácií o produktoch, dostupnosti tovaru a stave objednávky
- preklad textov produktov zo slovenského/anglického jazyka do poľského jazyka
- administratíva spojená s pracovnou pozíciou
- možnosť externej spolupráce

Úspešní uchádzači budú kontaktovaní po ukončení termínu výberového konania.
Súčasťou výberového konania je test z poľského jazyka. Pohovor prebehne formou osobného stretnutia, prípadne prostredníctvom Skype.
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť Šperky s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom šperkov cez eshop. Medzinárodný predaj tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné zručnosti a pro-zákaznícky prístup
- poľský jazyk na vynikajúcej úrovni (slovom aj písmom)
- slovenský alebo anglický jazyk na komunikačnej úrovni
- zmysel pre detail
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- znalosť práce na počítači
- iný jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Sme jeden z najväčších e-shopov s medzinárodným aktívnym pôsobením a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2102518  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou