PLC programátor

SpeMach s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 78, Košice
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiac1300 € základný plat + odmeny vo výške 100 - 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh automatizačných systémov
- vypracovanie softwaru pre ovládanie navrhovaných jednoúčelových zariadení s dôrazom na optimálnu funkčnosť a bezpečnosť
- oživovanie zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- aktívna práca v rámci celého tímu
- vytváranie technickej dokumentácie v súlade s požiadavkami koncového zákazníka

- možnosť vzdelávanie prostredníctvom školení a certifikácií
- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy
- 13. plat
- firemné a športové podujatia

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kritéria, zašlite svoje životopisy na adresu: [email protected].

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti SpeMach s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na obdobnej pozícii podmienkou
- znalosť programovania v prostredí Siemens Simatic Step 7 alebo Bernecker&Rainer je podmienkou
- znalosť niektorého ďalšieho PLC ( Schneider, Omron a pod.) je výhodou
- dobré komunikačné schopnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- flexibilita, samostatnosť

Spoločnosť SpeMach s.r.o. vznikla v roku 2009 v Košiciach.
Firma sa zaoberá vývojom a výrobou montážnych a výrobných liniek a automatizáciou existujúcich výrobných procesov.
Zákazníkom dodávame kompletnú službu, od vývoja zariadenia, cez výrobu až po finálnu montáž a spustenie zariadenia u nich v závode.
Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o vývoji a stavbe jednoúčelových strojov a automatizácií.
SpeMach s.r.o. je prosperujúca spoločnosť a dnes je už veľmi dobre etablovaná u viacerých významných zákazníkov z oblasti automobilového priemyslu, ale aj z iných odvetví.
Našim cieľom, je stať sa jednou z najlepších firiem v oblasti automatizácie a stavby výrobných a montážnych liniek.
Ak chceš byť pri tom, príď a staň sa členom spemach "špeciálneho tímu" !

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3174084  Megjelentetés dátuma: 17.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 700 EUR/mesiac1300 € základný plat + odmeny vo výške 100 - 400 €