Administratívny pracovník - office manager

Spektro Color s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
asap
650 - 850 EUR/mesiac650 + 200 Odmeňovanie je orientačné a závisí od schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce, vystavovanie faktúr, fakturačný príjem tovaru, zabezpečovanie logistiky s dodávateľmi ako aj odberateľmi, príprava tovaru podľa objednávok, úzka spolupráca s obchodnými manažérmi. Zabezpečenie hladkého chodu kancelárie. Nutné reálne užívateľské schopnosti práce s PC (Word, Excel, Acrobat....).

Záujemca dáva zaslaním svojho životopisu spoločnosti Spektro Color s.r.o. súhlas na spracovanie osobných údajov a vedenie v evidencii spoločnosti po dobu 2 mesiace od zaslania životopisu. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

serióznosť, schopnosť prijať výzvy, spoľahlivosť, ochota a chuť pracovať a vyznávať heslo "bez práce nie sú koláče", chuť na sebe pracovať a posúvať seba i firmu vpred. Hľadáme človeka, ktorý má minimálne 3 ročnú prax v administratívnej resp. obchodnej činnosti, práca s PC je samozrejmosťou (nemyslí sa tým schopnosť četovania v práci ale používanie napr. Wordu, Excelu a pod.) vie komunikovať so zákazníkom a chce byť súčasťou spoľahlivej korektnej spoločnosti na poli autopriemyslu.
Podmienkou je ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, ruský jazyk výhodou. Chop sa svojej šance už dnes :-).

Dovoz a distribúcia tovaru a vybavenia pre autopriemysel, priemysel a lakovne. Autorizovaný dovozca náterového systému Lechler a iných renomovaných značiek.
ID: 3736815  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 850 EUR/mesiac650 + 200 Odmeňovanie je orientačné a závisí od schopností uchádzača.