Hlavný účtovník

SPEEDIER, spol. s r. o.

Miesto práce
Lužná, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva. Spracovanie miezd. Daňových priznaní a komunikácia s klientami a príslušnými inštitúciami.

Naši klienti sú zo skupiny živnostníkov a malých spoločností, čo znamená že sú dynamický, s rozličnými požiadavkami. Pre uchádzača je výhodou získanie širokého spektra znalostí o podnikaní, rozvoji firiem, ekonomike ako aj vzťahoch medzi zákazníkmi, podnikateľmi, štátnymi inštitúciami.
Sme dlhodobým a dôveryhodným partnerom našich klientov a preto od nášho spolupracovníka očakávame dlhodobú a dôveryhodnú spoluprácu. Odmenou bude karierny rast, výkonové odmeňovanie a široké spektrum získaných reálnych praktických znalostí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Ochota učiť sa, byť flexibilný, vedieť komunikovať a prispôsobovať sa dynamickým zmenám v podnikateľskom prostredí.

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2012 so zameraním na vedenie účtovníctva, ekonomické poradenstvo a obchodnú činnosť. Naším cieľom je podpora klientov smerom k rozvoju ich podnikania. Naše služby im pomáhajú využiť dáta na rozvoj a plánovanie obchodu, financií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4080808  Megjelentetés dátuma: 13.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac