Montážny technik pre Piešťany a okolie

SPEDOS - Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dverových a vrátových systémov (automatické dvere, priemyselné vráta).
Montáže v regióne západného Slovenska. Bydlisko uchádzačov v Piešťanoch a okolí. Práce vo výškach až 10 m.
Požadujeme vodičský preukaz skupiny B, ochota prevádzať jednoduché manipulačné a zámočnícke práce, ochota pracovať nadčasy.

zamestnanecké benefity - príspevok na DDS, rôzne školenia

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vyhovujúci uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vyhláška č. 508 § 22 - práce na vyhradených elektrických zariadeniach alebo zváračský preukaz výhodou.

SPEDOS - Slovensko, spol. s r.o., výroba, predaj, montáž a servis automatických dverových a vrátových systémov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1317001  Megjelentetés dátuma: 21.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou