Vodič MKD

ŠPEDIMEX SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
600€ základná zložka + diéty / (1300-1400€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do TPP alebo na živnosť vodiča na 13,6N, MEGA. Požadujeme doklady: VP skupiny CE, karta vodiča, KKV, Psychotesty, Zdravotná prehliadka.
VÍKENDY VOĽNÉ!Jazdíme pravidelnú linku SK SENEC-CZ-SENEC 90%, 10% vypĺňame čas medzi kolečkom inou prepravou.. www.spedimex.sk Viac info na tel.Aktuálne do zmazania inzerátu! Denná mzda!

Rodinná firma, stabilné zamestnanie, plne vybavené vozidlo, jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006 , automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Sme firma zaoberajúca sa poskytovaním dopravných a špedičných služieb na území celej Európy. Prepravu tovaru zabezpečujeme vlastným autoparkom.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3443306  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600€ základná zložka + diéty / (1300-1400€)