Vedúci pobočky

ŠPED-TRANS Levice, a.s.

Miesto práce
Budapešť, Maďarsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, energického, ambiciózneho a cieľavedomého záujemcu so schopnosťou riadiť a organizovať pobočku 10-tich zamestnancov s oblasťou záujmu tuzemskej a medzinárodnej dopravy. Náplňou práce je :
- Riadenie a koordinovanie tuzemských a medzinárodných prepráv a obchodných aktivít pobočky
- Komunikácia s obchodnými partnermi, budovanie priaznivých a stabilných obchodných vzťahov, získavanie nových potencionálnych obchodných vzťahov
- Komunikácia a spolupráca s centrálou spoločnosti a ostatnými pobočkami
- Zavádzanie a aplikovanie postupov a zmien v zmysle požiadaviek centrály spoločnosti
- Reprezentácia a propagácia spoločnosti na trhu a obchodných jednaniach
- Analýza trhu a konkurencie, rozvoj príležitostí
- Predkladanie pravidelných reportov o výsledkoch a vývoji pobočky
- Organizovanie pracovných a administratívnych činností pobočky
- Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov pobočky, vrátane starostlivosti o plynulý chod pobočky

- Služobný telefón
- Služobné vozidlo
- Príjemné pracovné prostredie a možnosť osobnej realizácie
- Kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah v stabilnej a úspešnej spoločnosti

Životopis s motivačným listom zasielajte na email : [email protected].
Vzhľadom k počtu zaslaných životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Títo budú následne pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť a čestnosť
- Flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- Orientácia na výsledky
- Zvládanie stresových situácií
- Obchodný duch, asertívny prístup
- Organizačné, riadiace a rozhodovacie schopnosti
- Znalosť dopravného trhu výhodou
- Ovládanie viacerých cudzích jazykov výhodou
- Prax v oblasti dopravy a zasielateľstva výhodou
- Pokročilá úroveň práce s PC výhodou

ŠPED-TRANS Levice a.s. je úspešná slovenská spoločnosť s 33 ročným pôsobením na trhu. Vďaka skúseným flexibilným zamestnancom prepravujeme tovar v rámci celej SR, v krajinách EU i mimo nej. Našim cieľom je spokojnosť zákazníkov a kvalita ponúkaných služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3781645  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.500 €