Obchodník

ŠPED-INPEX s.r.o.

Miesto práce
Rázusova 7, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac+ provízia z realizovaných prepráv

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie nových klientov
- sprostredkovanie obchodov pre nájdených klientov
- pravidelná komunikácia v cudzom jazyku po telefóne
- práca s pc, internet, e-mail

Podmienkou pre prijatie je znalosť aspoň jedného z požadovaných jazykov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- vysoká flexibilita
- zodpovednosť
- radosť z telefonovania
- schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
- chuť sa ďalej vzdelávať
- jeden cudzí jazyk je podmienkou, ďalší veľkou výhodou

Spoločnosť ŠPED-INPEX figuruje na poli prepravného priemyslu už 12 rokov a neustále zdokonaľuje svoje špedičné služby tak, aby dokázala svojim zákazníkom poskytnúť špičkový servis zodpovedajúci európskym štandardom. Disponujeme aj vlastným vozovým parkom, tým pádom dokážeme poskytnúť rýchlejší a kvalitnejší servis našim zákazníkom. Počas nášho niekoľkoročného pôsobenia, sme sa stali špecialistami v tom, čo robíme. Naše expresné služby zabezpečia, že sa tovar dostane presne tam, kam je to potrebné a to za najkratšiu možnú dobu. Sústavne sledujeme vyvíjajúci sa trh a jeho požiadavky a vďaka tomu sme neustále pripravení na nové zmeny, na ktoré sa dokážeme expresne adaptovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3806329  Megjelentetés dátuma: 31.5.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac