Samostatný účtovník - hlavný účtovník

ŠPED-INPEX s.r.o.

Miesto práce
Rázusova 7, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1300 - 2000 Eur, diferencovane podľa skúseností a doby trvania zmluvného vzťahu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti podliehajúcej auditu. Náplň práce je koncipovaná na samostatné vedenie podvojného účtovníctva dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Súčasťou práce je zostavovanie daňových priznaní k dani z pridanej hodnoty, dani z príjmov a zostavenie účtovnej závierky.
V rámci spracovania účtovníctva sa priebežne pripravujú podklady na operatívne riadenie (reporty), komunikuje sa s príslušným správcom dane, audítorom a daňovým poradcom

- stabilné postavenie spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- príjemné pracovné prostredie
- samostatná práca
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie:
1. V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého/tretieho kola výberového konania.
2. Druhé kolo bude pozostávať z krátkeho písomného testu z oblasti účtovníctva a osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ekonomické vzdelanie a prax v oblasti vedenia podvojného účtovníctva výhodou
- pozitívny vzťah k IT technológiam a k novým postupom
- komunikačné schopnosti
- nasadenie, flexibilita, pozitívny prístup
Požadujeme od uchádzača predpoklady na samostatné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti poskytujúcej služby.

Spoločnosť ŠPED-INPEX figuruje na poli prepravného priemyslu už 12 rokov a neustále zdokonaľuje svoje špedičné služby tak, aby dokázala svojim zákazníkom poskytnúť špičkový servis zodpovedajúci európskym štandardom. Disponujeme aj vlastným vozovým parkom, tým pádom dokážeme poskytnúť rýchlejší a kvalitnejší servis našim zákazníkom. Počas nášho niekoľkoročného pôsobenia, sme sa stali špecialistami v tom, čo robíme. Naše expresné služby zabezpečia, že sa tovar dostane presne tam, kam je to potrebné a to za najkratšiu možnú dobu. Sústavne sledujeme vyvíjajúci sa trh a jeho požiadavky a vďaka tomu sme neustále pripravení na nové zmeny, na ktoré sa dokážeme expresne adaptovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3764055  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 - 2000 Eur, diferencovane podľa skúseností a doby trvania zmluvného vzťahu