Čašník/čašníčka v bistre la cocotte

Spectrum Services s.r.o.

Miesto práce
Grosslingova 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého kolektívu bistra la cocotte na Grosslingovej hľadáme nových kolegov. Máme kapacitu 50 miest, ponúkame 7 druhov teplých jedál. Hľadáme príjemný personál na pozíciu čášník/čašníčka so záujmom o modernú gastronómiu. Uprednostníme záujemcov s praxou. Pracovná doba od 10:00 do 22:00 krátky / dlhý týždeň. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvílnosť, dynamickosť, profesionalita

Spoločnosť prevádzkuje bistro spojené s dizajncentrom, la cocotte.
ID: 2117020  Megjelentetés dátuma: 28.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou