Delphi Development Trainee

SpecPage AG

Miesto práce
Ružinovská, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí nastúpia do program prípravy na pozíciu Junior Delphi Developer. Títo zamestnanci začnú spolupracovať s oddelením podpory zákazníkov a časť pracovného úväzku budú venovať vzdelávaniu sa v programovaní v programovacom jazyku DELPHI a vzdelávaniu v práci s Microsoft SQL Server pod vedením našich vlastných inštruktorov. Postupne bude narastať časť pracovného úväzku, ktorú budú venovať programovaniu a podľa záujmu a šikovnosti jednotlivého zamestnanca v priebehu 3-12 mesiacov prejdú z pracovnej pozície Delphi Trainee na pracovnú pozíciu Junior Delphi Developer.

Náplň práce Delphi Development Trainee:
• Spravuje tickety v internom systéme (interné aj od zákazníkova) a vykonáva analýzu a triedenie ticketov prvej úrovne
• Zhromažďuje ďalšie informácie spojené s predmetným ticketom
• Pravidelne komunikuje s našimi zákazníkmi telefonicky alebo e-mailom
• V prípade potreby presmeruje tickety na tímy podpory druhej úrovne
• Pomáha s riešením ticketov, kým nie sú úspešne zatvorené (vybavené)
• Úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniami - projektový manažment / development
• Spisuje dokumentáciu k požiadavkám na zmeny software
• Poskytuje používateľom (zákazníkom) diaľkové školenia (on-line)

• Príprava na pozíciu Junior Delphi Developer (vzdelávanie v programovacom jazyku Delphi a v práci s Microsoft SQL Server pod vedením inštruktorov), v ktorej budete robiť najmä nasledujúce činnosti:
- analýzu a implementáciu nových požiadaviek do existujúceho riešenia
- udržiavať a vylepšovať existujúceho riešenia
- vytvárať, udržiavať a aktualizovať databázy
- reportovať splnenie úloh

flexibilný pracovný čas, jazykové kurzy, ovocie v kancelárii, extra sick leave days, home office možný na základe dohody s nadriadeným

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s Microsoft SQL Server výhodou, ale nie podmienkou
- pozitívny a zodpovedný prístup k práci, ochota a záujem učiť sa nové veci a pracovať na sebe, vytrvalosť

SpecPage je popredný poskytovateľ inovatívnych softvérových riešení pre potravinársky a nápojový priemysel. Medzinárodní výrobcovia potravín a nápojov na všetkých kontinentoch si vybrali naše riešenia softvérových procesov - riadenie životného cyklu produktov (PLM), správa číselníkov, správa informácií o produktoch (PIM) - pri integrácii IT a R&D na podporu špecifikácií, deklarácie, riadenie kvality pre strategický, trvalý rast a riadenie zhody na globálnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3602912  Megjelentetés dátuma: 9.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac