Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Špec. základná škola Vtáčkovce

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
2020-08-17

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorými sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
Pracovný pomer na dobu: určitú (s možnosťou predlženia pracovného pomeru na dobu neurčitú)

Termín nástupu: 15.08.2020 alebo dohodou

Platové podmienky: určené v zmysle zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Minimálna výška mzdy predstavuje nástupný plat v 6. platovej triede (915,00 €) + osobné ohodnotenie + príplatky podľa §14 zákona č. 553/2003 Z.z.