Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Online marketér

Speage s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2020
1 000 EUR/mesiacPlatba za každého nového zákazníka, ktorý si objedná skúšobnú hodinu zadarmo na našej platforme: 8 EUR. Náklady hradí marketér. Predávate produkt, ktorý stojí 0 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Online internetový portál na výučbu cudzích jazykov speage.com, hľadá internetového marketéra. Vašim cieľom bude ponúknuť zákazníkom 30 minútovú online hodinu s rodeným hovoriacim alebo slovenským lektorom ZADARMO. Za každého zákazníka, ktorý si objedná skúšobnú hodinu zadarmo na našej stránke, zaplatíme 8 EUR. Všetky náklady na marketing ostávajú na marketérovi.

Záleží len na vašej šikovnosti, za akú cenu dokážete pre nás získať zákazníkov. Predávate produkt, ktorý stojí 0 EUR.

Informácie o výberovom konaní

Formou videohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Online marketing

Počet rokov praxe

2

Sme online platforma speage.com, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie výučby cudzích jazykov.
ID: 3918263  Megjelentetés dátuma: 31.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac