Obchodný manažér

SPAREX SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska cesta 9052, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
03.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-predaj náhradných dielov pre nákladné vozidlá a ponúkanie služieb v oblasti servisu nákladných vozidiel
- absolvovanie služobných ciest a obchodných rokovaní, príprava cenových ponúk, fakturácia a pod.
-starostlivosť o aktuálnych zákazníkov, ako i vyhľadávanie nových potencionálnych zákazníkov
- poradenstvo v oblasti predaja náhradných dielov, identifikácie dielov, poradenstvo do servisu
- aktívne sledovanie, zúčastňovanie sa a riešenie rôznych verejných súťaží vo Vestníku, EKS atď.

- NADŠTANDARNÉ mzdové ohodnotenie
- trvalý pracovný pomer
- práca v mladom kolektíve
- možnosť sebarealizácie
- spoločnosť s 19 ročnou históriou

V prípade pohovoru a záujmu o pracovné miesto zaslať alebo priniesť štruktúrovaný životopis !!!
Pre uvedenú pracovnú ponuku sú uprednostnení uchádzači žijúci v okrese Bánovce nad Bebravou alebo max vo vzdialenosti 20 km od mesta BN.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- uprednostnení sú uchádzači s praxou v danej oblasti
- skúsenosti z oblasti predaja náhradných dielov pre vozidlá min 1 rok (nákladné vozidlá výhodou)
- znalosť sortimentu ND v oblasti vozidiel a zabezpečovanie servisu vozidiel ( nákladné vozidlá výhodou)
-obchodné zručnosti, asertívne vyjednávanie, vyjednávacie schopnosti, komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti
- lojálnosť, flexibilita, komunikatívnosť

Lakovanie dielov, konštrukcií + pieskovanie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3573274  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 + prémie