Junior konzultant

SPADE MEDIA s. r. o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?
- odborné poskytovanie informácií o produktoch a službách spoločnosti
- marketingová komunikácia s cieľom budovať kvalitné meno spoločnosti
- e-mailová a telefonická propagácia služieb obchodných partnerov
- zaznamenávanie požiadaviek klientely, vypracovanie dokumentácie k spolupráci
- využívanie informačných technológii a interných databáz
- starostlivosť o existujúcich klientov

Čo ti ponúkame:
- odborné vzdelávanie a interné školenia
- prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- osobné finančné ohodnotenie
- motivačné súťaže o vecné ceny alebo pobyty
- kreatívne a zábavné teambuildingy
- dynamický kariérny rast
- stabilné zázemie
- príjemné pracovné prostredie
- moderný klimatizovaný office v centre mesta s chill-out miestnosťou (kalčeto, xbox, tulivaky a TV)

Si komunikatívny, pozitívne naladený, dynamický a máš rád výzvy? Tak potom hľadáme práve TEBA! Čaká Ťa zaujímavá práca v skvelom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu.

Všetkým záujemcom, ktorí nám zaslali profesný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre veľké množstvo uchádzačov, vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov s požadovanými predpokladmi uvedenými v zaslanom CV.
Životopisy a prípadné motivačné listy s kontaktnými údajmi posielajte na email

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť založená ľuďmi s bohatými skúsenosťami na finančných trhoch.
Hlavnou prioritou našej spoločnosti je profesionálny prístup ku klientom a ich potrebám. Našimi partnermi sú uznávané zahraničné spoločnosti s bohatou ponukou produktov a služieb. Spoločnosť SPADE MEDIA pôsobí na Slovenskom trhu s licenciou Národnej Banky Slovenska, číslo licencie: Reg. 265493.
ID: 3355113  Megjelentetés dátuma: 23.4.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.