Čašník, servírka

SPA life, s. r. o.

Miesto práce
Hotel Encian, Osloboditeľov, Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
16.12.2018
690 € brutto + odmeny, príplatky za sviatky a víkendy, tringelt v plnej výške, možnosť platového rastu podľa výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v hotelovej reštaurácii a bare, roznáška nápojov a jedál.

Ubytovanie, strava, platové ohodnotenie, výhody pre rodinných príslušníkov, odmeny a ďalšie

Práca v atraktívnom prostredí menšieho hotela v kúpeľnom meste Rajecké Teplice, v dobrom kolektíve, dlhý - krátky týždeň, možnosť ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Čašník, servírka alebo bez vyučenia

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, predpoklady pre prácu v kolektíve

Dynamická spoločnosť so zameraním na cestovný ruch v atraktívnom prostredí kúpeľného mesta s prevádzkou hotela, penziónov a relaxačných objektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3554361  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 690 € brutto + odmeny, príplatky za sviatky a víkendy, tringelt v plnej výške, možnosť platového rastu podľa výsledkov.