Stavebná firma príjme za výhodných finančných podmienok stavebného technika

SP PLUS s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebný technik s praxou a odbornou spôsobilosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť SP PLUS s.r.o Vám ponúka vysokú kvalitu, serióznosť plnenia, pri štandardných cenách. Zrealizovali sme množstvo priemyselných, bytových a občianskych stavieb, formou dodávky na kľúč. Pracujeme so systémovým debnením, realizujeme priemyselné podlahy, sadrové omietky, sadrové a anhydritové potery, zatepľovacie systémy. Návrat spokojných a stále rozširujúci sa počet nových zákazníkov hovorí o našej kvalite a serióznosti.
ID: 3267383  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou