Stavbyvedúci

SP PLUS s.r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta 9, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizácia stavebných prác
- vyhodnocovanie stavebných prác na dennej báze
- evidovanie vykonaných prác v stavebnom denníku
- koordinácia pracovného tímu
- dodržiavanie technologických postupov

Firemný telefón,
Firemné auto k dispozícií,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Certifikáty a osvedčenia
Na výkon tohto zamestnania sa vyžadujú nasledovné certifikáty:
Osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti alebo osvedčenie o získaní osobitnej odbornej
spôsobilosti na výkon činnosti stavbyvedúceho, výkon činnosti stavebného dozoru alebo výkon energetickej
certifikácie budov podľa zákona Slovenskej národnej rady č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a
autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov (§ 31 ods. 2 písm. j a k)
Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti - osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti na
výkon činnosti stavbyvedúceho alebo stavebného dozoru alebo osvedčenie autorizovaného
bezpečnostného technika podľa nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 396/2006 Z.z. o minimálnych
bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko (§ 6 ods. 1)

Spoločnosť SP PLUS s.r.o Vám ponúka vysokú kvalitu, serióznosť plnenia, pri štandardných cenách. Zrealizovali sme množstvo priemyselných, bytových a občianskych stavieb, formou dodávky na kľúč. Pracujeme so systémovým debnením, realizujeme priemyselné podlahy, sadrové omietky, sadrové a anhydritové potery, zatepľovacie systémy. Návrat spokojných a stále rozširujúci sa počet nových zákazníkov hovorí o našej kvalite a serióznosti.
ID: 3163853  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€ + dohoda