Referent Oddelenia mechanických práv a filmu

SOZA

Miesto práce
Rastislavova 3, 821 08 Bratislava, Bratislava II
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spracovávanie dokumentačných podkladov k hudobným dielam použitých na
zvukových a audiovizuálnych nosičoch
-spracovávanie hlásení o predaji nosičov
-aktualizácia databázy hudobných diel a príprava podkladov pre vyúčtovanie
autorských honorárov
-komunikácia s výrobcami nosičov a autormi hudobných diel

- práca v stabilnom a atraktívnom prostredí
- sociálne výhody
- pracovná doba 37,5 hod. týždenne
-možnosť individuálnej úpravy pracovného času

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím dotazník prostredníctvom tlačítka „Poslať spoločnosti životopis“. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v administratíve vítaná.
Precíznosť a vytrvalosť.

Slovenský ochranný zväz autorský pre práva k hudobným dielam (SOZA) je právnická osoba, občianske združenie autorov a vydavateľov hudobných diel. Predstavuje záujmovú samosprávu, ktorou si nositelia majetkových práv cestou zvolených orgánov spravujú majetkové záujmy spoločenstva ako celku. V súlade s oprávnením Ministerstva kultúry SR spravuje na území Slovenska majetkové autorské práva k hudbe z celého sveta, vykonáva kolektívnu správu práv podľa Autorského zákona už viac ako 100 rokov. SOZA je členom medzinárodných konfederácií GESAC, CISAC a BIEM.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti.
Ochrana a výkon majetkových práv svojich členov. Poskytovanie licencií používateľom hudobných diel, ako napr. televíznym a rozhlasovým vysielateľom, prevádzkovateľom káblovej retransmisie, prevádzkovateľom online služieb, usporiadateľom kultúrnych podujatí a podobne.
Počet zamestnancov:
76
ID: 3670112  Megjelentetés dátuma: 27.9.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac