J2EE, Spring SW Developer

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj informačných systémov, cloudových a webových aplikacií.
Microservices
Zostavovanie špecifikácií a prototypov
Programovanie komplexných J2EE aplikácií v prostredí zákazníka s vysokým dôrazom na robustnosť integrovaných systémov
Práca s veľkým množstvom dát a vysokými nárokmi na výkonnosť softvéru
Spolupráca s architektami, analytikmi a administrátormi riešenia
Tvorba technickej a softvérovej špecifikácie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV v anglickom jazyku. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom sú spoločnosti, ktoré už niekoľko rokov patria medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Ich cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia najmä v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle a štátnej správe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

Minimalne 2 roky relevantnej skúsenosti s programovaním v JAVA (Java 8+, preferovaná v kombinácii so Spring-boot),
znalosť objektovo-orientovaného programovania a návrhových vzorov,
znalosť vývojových nástrojov (IDE, Git, JIRA, atď.),
dobrú orientáciu vo svete integrácií: Web Services (SOAP, REST), asynchrónna komunikácia a mesagging (napr. RabbitMQ),
skúsenosti s nastavovaním a zlepšovaní CI/CD a Continuous Integration,
skúsenosti s WSDL, XSD, WADL, XSLT.

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4032982  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac