Advokátsky koncipient, pobočka Žiar nad Hronom

SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
január 2021, dohoda nástupu možná
900 EUR/mesiacmzda dohodou, podľa skúseností, vedomostí a praxe (pravidelné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právneho poradenstva klientom kancelárie. Príprava, pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov. Príprava súdnych podaní. Vypracovanie právnych analýz, resp. stanovísk. Zastupovanie klientov pred súdmi, inými orgánmi, protistranami. Komunikácia s klientom. Vykonávanie ďalších pracovných úloh súvisiacich s postavením advokátskeho koncipienta.

- práca v najväčšej slovenskej advokátskej kancelárii,
- komplexná príprava na povolanie advokáta,
- možnosť odborného a finančného rastu,
- priestor pre samostatnú prácu s klientom,
- pravidelné odmeny,
- veľký tím.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list, štruktúrovaný životopis (v slovenskom aj anglickom jazyku) a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť, time-management, rozhodnosť a flexibilita,
- proaktívne, logické a analytické myslenie,
- reprezentatívne vystupovanie a profesionalita v komunikácii dovnútra aj navonok,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- vysoká vnútorná motivácia.

SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o je renomovaná advokátska kancelária, zaradená do prestížneho medzinárodného rebríčka advokátskych kancelárii LEGAL 500. Pravidelne sa umiestňujeme na 1. mieste v TOP 10 najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka. advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4014125  Megjelentetés dátuma: 23.12.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac