Učiteľ/ka SŠ - anglický jazyk

SOŠ polygrafická Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Račianska 190, Nové Mesto
Termín nástupu
2018-11-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk

Znalosť práce s PC
word, excel, outlook, internet

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v príslušnom predmete a vítaná je pedagogická prax.

Ďalšie požiadavky
Hľadáme učiteľa/učiteľku anglického jazyka na zastupovanie za kolegyňu na materskej dovolenke na šk. rok 2018/2019.
Životopisy prosím posielať na mail: [email protected]

Platové podmienky v zmysle Zákona o odmeňovaní niekotrých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektrocýh zákonov 553/2003 Z.z.

Benefity: možnosť ubytovania v školskom internáte, stravovanie v školskej jedálni.