Učiteľ/ka SŠ - cukrárska výroba, cukrárska technológia, ekonomika v cestovnom ruchu

SOŠ podnikania Žilina

Miesto práce
Sasinkova 45, Žilina
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
306

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cukrárska výroba, Cukrárska technológia, Ekonomika v cestovnom ruchu

Vzdelanie
Stredná odborná škola podnikania, Sasinkova 45, Žilina prijme do pracovného pomeru na plný úväzok učiteľa odborných predmetov pre učebný odbor cukrár
Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v príslušnom študijnom odbore (potravinárskeho smeru, služby a cestovný ruch)
• doplňujúce pedagogické štúdium

Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z., príloha č.1 časť VIII bod 41.

Ďalšie požiadavky
Zoznam požadovaných dokladov:
• žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
• profesijný štruktúrovaný životopis
• fotokópia dokladov o vzdelaní
• súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z.z.
o ochrane osobných údajov
Ďalšie požiadavky:
• výhodou znalosť programu ASC agenda
• práca s PC (excel, word, outlook)
• bezúhonnosť
• zdravotná spôsobilosť
• samostatnosť pri práci, zodpovednosť

Platové podmienky:
tarifný plat podľa Prílohy č. 5 k nariadeniu vlády č. 359/2017 Z. z:
Platová tarifa 9: 690,00€ + zvýšenie % v závislosti od dĺžky započítanej praxe
Platová tarifa 10: 753,00€ + zvýšenie % v závislosti od dĺžky započítanej praxe
Platová tarifa 11: 843,00€ + zvýšenie % v závislosti od dĺžky započítanej praxe
Platová tarifa 12: 944,00€ + zvýšenie % v závislosti od dĺžky započítanej praxe

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom a so súhlasom uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov posielajte do 13. 07. 2018 na adresu: SOŠ podnikania, Sasinkova 45, 010 01 Žilina alebo prostredníctvom elektronickej pošty na adresu: [email protected]

Termín pohovoru bude oznámený po spracovaní žiadostí.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.