Italian speaking International Sales Assistant

SOS electronic s.r.o.

Miesto práce
Pri prachárni 16, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR + podiely a provízie za zmeraný výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš aj Ty pracovať vo firme s ocenením "Aon Best Employer Slovakia 2015"?
Ak plynule hovoríš taliansky, rád a aktívne komunikuješ, prípadne už máš nejaké obchodné zručnosti a skúsenosti, rád a rýchlo sa učíš nové veci, potom neváhaj a prihlás sa!
Čaká Ťa práca v nadnárodnom tíme, s možnosťou dennej komunikácie v talianskom jazyku.

Po dôkladnom zaškolení Ti bude pridelený región zákazníkov hovoriacich taliansky a anglicky a budeš vykonávať tieto činnosti:
- vyhľadávať a kontaktovať nových potenciálnych zákazníkov telefonicky a emailom,
- uzatvárať obchodné príležitosti,
- telefonicky a emailom komunikovať so zákazníkmi,
- komplexne riešiť cenové ponuky,
- prijímať objednávky a spracúvať ich,
- budovať a starať sa o databázu pridelených zákazníkov,
- telefonicky kontaktovať zákazníkov za účelom zistenia ich potrieb,
- študovať odborné materiály, školiť sa s kolegami
A navyše: Pri preukázaní odborného rastu a manažérskych zručností Ti umožníme budovať si svoju kariéru.

Ponúkame Ti:
- stabilitu v tíme distribútora č.1 na slovenskom trhu
- komplexné zaškolenie našou firemnou SOS Academy
- podporu v Tvojom ďalšom rozvoji: osobnostný a odborný rast, pravidelné vzdelávanie a v prípade preukázania manažérskych schopností kariérny rast.
- skvelý pracovný tím, korektný, ľudský prístup
- jednozmennú pracovnú dobu pondelok - piatok; v sobotu a v nedeľu oddychujeme

Super zamestnanecké výhody:
- príjemné, moderné pracovné prostredie
- pravidelné informovanie o novinkách zo sveta elektroniky
- prvý kontakt s najmodernejšími súčiastkami na trhu (komunikácia, riadenie, displeje)
- zaujímavé zľavy na naše produkty
- firemný jazykový kurz
- obedy priamo vo firme s možnosťou širokého výberu jedál a ovocím navyše
- oddych počas pracovných prestávok vo firemnom átriu – oáze plnej zelene
- možnosť využívania služieb súkromného zdravotníckeho zariadenia
- Multisport karta - zvýhodnený prístup do viacerých športových stredísk na Slovensku
- športové a iné teambuildingové aktivity

Ak k životopisu priložíš aj motivačný list, v ktorom namiesto fráz pravdivo opíšeš seba, svoje doterajšie pracovné, prípadne študijné úspechy a skutočný dôvod, prečo máš záujem o túto prácu, tým sa odlíšiš od ostatných a zvýšiš si šancu, že Ťa budeme kontaktovať medzi prvými.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, príp. elektronika, elektrotechnika, administratíva

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aby si bol akceptovaný ostatnými členmi nášho tímu, musíš nám dokázať, že:
- rýchlo a rád sa učíš a ľahko si dokážeš veci zapamätať
- vieš dobre komunikovať s ľuďmi
- máš chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe
- myslíš pozitívne
- si tímový hráč
- ak navyše poznáš elektronické súčiastky, prípadne máš skúsenosti s telemarketingom, je to výborný začiatok pre Teba

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3570398  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR + podiely a provízie za zmeraný výkon