International Sales Assistant / Obchodný asistent pre zahraničie, obsluha rumunsky hovoriacich zákazníkov

SOS electronic s.r.o.

Miesto práce
Pri prachárni 16, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
dohodou
Výška ponúkaného platu je závislá od znalostí uchádzača a od výsledkov jeho práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš aj Ty pracovať vo firme s ocenením "Aon Best Employer Slovakia 2015"?
Ak rozprávaš rumunsky, máš obchodné zručnosti a skúsenosti, rád a rýchlo sa učíš nové veci, potom neváhaj a prihlás sa! Všetko ostatné Ťa naučíme!

Prečítaj si, čo budeš u nás robiť:
- vyhľadávať a kontaktovať nových potenciálnych zákazníkov telefonicky a emailom
- uzatvárať obchodné príležitosti
- osobne, telefonicky a emailom komunikovať so zákazníkmi
- komplexne riešiť cenové ponuky
- prijímať objednávky a spracúvať ich
- budovať a starať sa o databázu pridelených zákazníkov
- telefonicky kontaktovať zákazníkov za účelom zistenia ich potrieb
- denne spolupracovať s obchodnými zástupcami a obchodnými referentmi
- študovať odborné materiály, školiť sa s kolegami
A navyše: Pri preukázaní odborného rastu a manažérskych zručností Ti umožníme budovať si svoju kariéru.
Ale POZOR! Voľné miesto je len jedno. Preto si pozorne prečítaj Informácie o výberovom konaní.

Pracuj a užívaj si:
- stabilitu v tíme distribútora č.1 na slovenskom trhu
- skvelý pracovný tím, ľudský prístup
- pravidelné informovanie o novinkách zo sveta elektroniky
- odborné školenia
- jazykové kurzy
- zvýhodnený prístup do viacerých športových stredísk na Slovensku
- silný sociálny program
- jednozmennú pracovnú dobu: pondelok - piatok; v sobotu a v nedeľu oddychujeme.

Ak k životopisu priložíš aj motivačný list, v ktorom miesto bezvýznamných múdrych fráz, opísaných z internetu, pravdivo opíšeš seba, svoje doterajšie pracovné úspechy a skutočný dôvod, prečo máš záujem o túto prácu, tým sa odlíšiš od ostatných a zvýšiš si šancu, že Ťa budeme kontaktovať medzi prvými.
Zároveň nám potvrdíš, že si túto ponuku dočítal až do konca a staviaš sa k nej zodpovedne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, príp. elektrotechnika, elektronika

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Aby si bol akceptovaný ostatnými členmi nášho tímu, musíš nám dokázať, že:
- rozprávaš rumunsky
- rýchlo a rád sa učíš a ľahko si dokážeš veci zapamätať
- vieš dobre komunikovať s ľuďmi
- máš chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe
- myslíš pozitívne
- si tímový hráč
- ak navyše poznáš elektronické súčiastky, je to výborný začiatok pre Teba

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3236593  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Výška ponúkaného platu je závislá od znalostí uchádzača a od výsledkov jeho práce.