Skladník

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
hotel SOREA SNP, Demänovská Dolina, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie a zaisťovanie dodávok surovín, tovarov, materiálu
- zaťažovanie a odťažovanie stredísk
- vedenie predpísanej evidencie pohybu tovaru
- príjem, kontrola a výdaj tovaru zo skladu
- hmotná zodpovednosť za skladové zásoby
- dodržiavanie hygienických predpisov pri práci s potravinami
- vyhotovovanie prehľadov o spotrebe surovín, tovarov a materiálov

- možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy (napr. zvýhodnená rodinná dovolenka, zvýhodnené vstupy do bazéna a termálneho kúpaliska)
- perspektíva osobného rozvoja

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu, resp. poštou alebo faxom, do 14 dní od zverejnenia ponuky voľného miesta.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch a hotelierstvo, gastronómia, ekonomika

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- prax min. 1 rok
- spoľahlivosť, bezúhonnosť
- znalosť programu Blue Gastro

SOREA je hotelová spoločnosť , ktorá pôsobí v Slovenskej republike takmer 30 rokov so sieťou 11 hotelov. Patrí k najvýznamnejším subjektom cestovného ruchu v SR. Zariadenia sa nachádzajú v najkrajších prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch na Spiši a v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, wellness a relaxačné pobyty, seniorské pobyty, víkendové pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy , kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v TOP lyžiarskych strediskách, kde je väčšina hotelov umiestnená. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby. Poskytujeme aj ubytovanie a stravovanie zamestnancom.
Hotely SOREA sú ocenené certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" , prestížnymi oceneniami Slovak Business Superbrands, Najzamestnávateľ roka 2020, či Dôveryhodná firma GOLD.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3236653  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohoda