Účtovník

SOREA, spol. s r.o.

SOREA, spol. s r.o., Odborárske námestie č.3, 81570 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie dokladov v podvojnom účtovníctve podľa platných zákonov SR,
- pripravovanie účtovných výkazov, účtovných závierok,
- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, DPH, interné
doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
- posudzovanie správnosti faktúr z daňového a účtovného hľadiska
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
- práca v systéme SPIN

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- perspektíva osobného rozvoja
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy (napr. zvýhodnená rodinná dovolenka, zvýhodnené vstupy do bazéna a termálneho kúpaliska)
- príjemné pracovné prostredie

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu do 5 dní od zverejnenia ponuky voľného miesta.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- prax vo vedení účtovníctva min. 3 rokov
- nutná znalosť účtovnej a daňovej problematiky
- skúsenosti s ekonomickým SW, ovládanie programu Helios SPIN
(Datalock) výhodou

SOREA je hotelová spoločnosť , ktorá pôsobí v Slovenskej republike takmer 30 rokov so sieťou 11 hotelov. Patrí k najvýznamnejším subjektom cestovného ruchu v SR. Zariadenia sa nachádzajú v najkrajších prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch na Spiši a v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, wellness a relaxačné pobyty, seniorské pobyty, víkendové pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy , kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v TOP lyžiarskych strediskách, kde je väčšina hotelov umiestnená. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby. Poskytujeme aj ubytovanie a stravovanie zamestnancom.
Hotely SOREA sú ocenené certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" , prestížnymi oceneniami Slovak Business Superbrands, Najzamestnávateľ roka 2020, či Dôveryhodná firma GOLD.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3199754  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 800 EUR/mesiac