Destinačný manažér / Destination manager

SOLVEX s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 15, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 1100€ (90% fixná a 10% variabilná zložka) + odmeny, možnosti dovolenky zadarmo. Uvedená výška základnej mzdy predstavuje min. garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú prac. pozíciu pre kandidáta s uvedenou odb. praxou. Skutočná výška zákl. zložky mzdy bude upravená s Vašou odb. praxou, znalosťami a zručnosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná kancelária SOLVEX patri do špičky cestovných kancelárií na Slovensku a už 20 rokov pôsobíme úspešne na Slovensku a v Centrálnej Európe. Sme držiteľom Certifikátu kvality ISO 9001 a sme získali prestížne ocenenia BONITNÝ PODNIK a STABILNÝ PODNIK.

Pokiaľ vás baví cestovný ruch, ste prozákaznícky orientovaný a flexibilný, tak PRIDAJTE SA k nášmu tímu. V súčasnosti obsadzujeme pozíciu Destinačného manažéra pre našu centrálu do Bratislavy.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Starostlivosť o pobytové destinácie , príprava, realizácia a koordinácia predaja zájazdov do pridelených krajín, zabezpečenia potrebných ubytovacích a dopravných kapacít.
- Komunikácia s domácimi aj zahraničnými partnermi (v anglickom jazyku).
- Príprava produktov a cenové kalkulácie , práca s rezervačným systémom našej CK
- Spracovanie požiadaviek zo strany pobočiek , klientov, organizovaných skupín, vypracovanie podkladov do vyhlásených verejných ponúk a súťaží.
- Príprava podkladov do katalógu, rezervačného systému a na web stránku spoločnosti, popisov a obrazového materiálu k produktom a preklad z cudzieho jazyka.
- Podieľanie sa na tvorbe cenníkov, cenových ponúk, katalógu a zaistenie bezproblémového chodu predaja a realizácie zájazdov do destinácie.
- Sledovanie vývoja trhu a ponúk cestovných kancelárií, analýza predaja produktov CK
- Príprava dokumentov a materiálov potrebných pre úspešný priebeh zájazdu.
- Spracovanie kalkulácií v súlade s požiadavkami a vykonávanie zúčtovania zájazdov

- Zaujímavá práca v oblasti cestovného ruchu.
- Možnosť stabilného zamestnania a profesionálneho rastu v prosperujucej a renomovanej spoločnosti s medzinárodným pôsobením.
- Možnosť viackrát do roka účasti na zahraničných infocestách a služobných cestách .
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve, bohatý sociálny program, teambuildingové akcie.
- Možnosť flexibilnej pracovnej doby.
- Odborné školenia a vzdelávania , jazykový kurz v rámci pracovnej doby.
- Zamestnanecké výhody v prípade plnenia povinnosti riadne a včas aj možnosť dovolenky zadarmo , motivačné finančné ohodnotenie, zľavy na dovolenky.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Štruktúrované životopisy posielajte na mailovú adresu: [email protected]
Všetky zaslané životopisy budú posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.
Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SOLVEXe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný váš súhlas. V životopise preto prosíme uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom Solvex s.r.o“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Čistý register trestov
- Prax na obdobnej pozícii je výhodou
- Prax v cestovnom ruchu je výhodou
- Príjemné vystupovanie a výborný prejav, znalosť iných cudzích jazykov je veľká výhoda
- Kreativita, schopnosť pracovať samostatne a ochota rýchlo sa učiť
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť, dobré komunikačné schopnosti
- Časová flexibilita, schopnosť prispôsobovať sa , odolnosť voči stresu
- Analytické myslenie, obchodné znalosti, schopnosť vyjednávať

Sme cestovná kancelária s nadnárodným pôsobením, s viac než 23 rokov skúsenosťami v medzinárodnom cestovnom ruchu. Vlastné pobočky na území Slovenska, ktorých sieť sa rozširuje, s intenzívnym on-line predajom.
Hlavnou našou činnosťou je predaj dovoleniek v zahraničí i na Slovensku, dynamické balíčky, poznávacie zájazdy a pod.
Patríme do top touroperatorov na Slovensku s vlastnými čarterovými lietadlami do zahraničných destinácii. Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015, získali sme prestížne ocenenia – Pečať Bonity, Pečať Stability, Spoločensky zodpovedný podnik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2742078  Megjelentetés dátuma: 1.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100€ (90% fixná a 10% variabilná zložka) + odmeny, možnosti dovolenky zadarmo. Uvedená výška základnej mzdy predstavuje min. garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú prac. pozíciu pre kandidáta s uvedenou odb. praxou. Skutočná výška zákl. zložky mzdy bude upravená s Vašou odb. praxou, znalosťami a zručnosťami.