Referent finančného oddelenia / Účtovník

SOLVEX s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 15, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacod 1200 € (90% fixná a 10% variabilná zložka), možnosť dovolenky zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, kontrola a spracovanie finančných / účtovných dokladov
Znalosť a práca v systéme Pohoda
Znalosť a práca s rezervačnom systéme spoločnosti
Kontrola splatností, realizácie a evidencia úhrad vystavených faktúr v bankových výpisoch
Urgencia dlžných platieb
Príprava podkladov pre externých účtovníkov
Spracovanie prichádzajúcich faktúr a vystavovanie odchádzajúcich faktúr
Príprava prehľadov, analýz a podkladov k analýzam
Práca s pokladňou a virtuálnymi pokladnicami
Podpora nadriadených a ostatných oddelení z pohľadu finančných záležitostí

Zaujímavá práca v oblasti cestovného ruchu.
Možnosť stabilného zamestnania a profesionálneho rastu v prosperujucej a renomovanej spoločnosti s medzinárodným pôsobením.
Možnosť účasti na zahraničných infocestách , služobné cesty do zahraničia.
Práca v mladom a dynamickom kolektíve, bohatý sociálny program.
Možnosť flexibilnej pracovnej doby.
Odborné školenia a vzdelávania , jazykový kurz v rámci pracovnej doby.
Zamestnanecké výhody v prípade plnenia povinnosti riadne a včas aj možnost dovolenky zadarmo , motivačné finančné ohodnotenie, zľavy na dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Čistý register trestov,
• Nástup ihneď,
• Dlhodobá spolupráca,
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav,
• Orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad,
• Ochota učiť sa novým postupom,
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť,
• Flexibilita,
• Komunikatívnosť,
• Odolnosť voči stresu,
• Tímový hráč,
• Prax v cestovnom ruchu je vítaná,
• Znalosť azbuky výhodou,
• Znalosť ďalších cudzích jazykov je vítaná,

Sme cestovná kancelária s nadnárodným pôsobením, s viac než 23 rokov skúsenosťami v medzinárodnom cestovnom ruchu. Vlastné pobočky na území Slovenska, ktorých sieť sa rozširuje, s intenzívnym on-line predajom.
Hlavnou našou činnosťou je predaj dovoleniek v zahraničí i na Slovensku, dynamické balíčky, poznávacie zájazdy a pod.
Patríme do top touroperatorov na Slovensku s vlastnými čarterovými lietadlami do zahraničných destinácii. Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015, získali sme prestížne ocenenia – Pečať Bonity, Pečať Stability, Spoločensky zodpovedný podnik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2628641  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 EUR/mesiacod 1200 € (90% fixná a 10% variabilná zložka), možnosť dovolenky zadarmo