Odevná výroba: aplikačný špecialista pre software CutPlanning CAD/CAM

Solver IT s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
1 800 EUR/mesiacplus Osobné Hodnotenie po skúšobnej dobe, plus podľa reálnych výsledkov práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Produktového managera pre softwarové riešenie plánovania veľkosériovej odevnej výroby pomocou CAD/CAM systému. Nutná je teoretická aj praktická znalosť prípravy odevnej výroby, konštrukcie odevov - strihov, odevnej výroby a práce s počítačom. Výhodou je znalosť práce s odevným CAD/CAM systémom, prípadne cutting-room technology by Gerber, Optitex, Assyst, Lectra, Investronica.....
Aktívna angličtina a možnosť občas cestovať je nutné.
Ak neviete ako sa CAD/CAM systém používa v odevnej výrobe, nie ste vhodný kandidát.

Práca v medzinárodnom kolektíve na odborne zaujímavých úlohách pre svetové odevné značky.
Pružná pracovná doba podľa dohody.
Možnosť cestovať a rozvíjať sa osobnostne. Firemné víkendy v horách. Nadpriemerné platové ohodnotenie.

Pošlite svoje podrobné profesné CV s uvedením praxe a konkrétnych systémov s ktorými máte skúsenosti, dátum možného nástupu a návrh termínu osobného pohovoru v BA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odevná výroba, IT.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

4

Má prax v príprave veľkosériovej odevnej výroby s pomocou CAD/CAM systému. Medzinárodné skúsenosti sú vítané.
Samostatne pracuje a komunikuje so zahraničným zákazníkom v angličtine.
Výhodou je vzdelanie VŠT Liberec (TUL, textilna faktulta), alebo podobné.

Slovenský Softwarehouse s vyše 30 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 45 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: WEB, .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, [email protected].

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3268681  Megjelentetés dátuma: 19.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac