EHS špecialista

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme EHS špecialistu, ktorý bude mať na starosti nasledovné:

- vypracovávanie, vedenie a udržiavanie vnútorných predpisov týkajúcich sa BOZP, OPP a OŽP v súlade so skutkovým stavom (predpísaná dokumentácia, záznamy a evidencie)
- vedenie vstupných a opakovaných školení zamestnancov,
- vykonávanie odbornej prípravy protipožiarnych hliadok,
- určovanie bezpečnostných a zdravotných rizík, ktoré súvisia s činnosťou spoločnosti a vypracovávanie dokumentov na ochranu pred týmito rizikami,
- vyšetrovanie príčin vzniku pracovných úrazov a chorôb z povolania a navrhovanie nápravných opatrení,
- kontrola stavu pracovísk a dodržiavanie nastavených pravidiel BOZP vrátane kontroly,
- vykonávanie orientačných meraní faktorov pracovného prostredia pre interné účely,
- vykonávanie interných auditov a podnikových obhliadok,
- riadenie enviromentalných činností (odpadové hospodárstvo, ovzdušie, voda, emisie),
- implementácia nových programov alebo zmeny existujúcich programov EHS,
- vykonávanie činností spojené s ochranou životného prostredia,
- preberanie strojov a preventívných prostriedkov z hľadiska životného prostredia,
- podpora a zavádzanie integrovaného systému riadenia (ISO 14001),
- zabezpečuje, že systém manažérstva environmentu vyhovuje požiadavkám tejto medzinárodnej normy,
- informovanie vrcholového manažmentu o výkonnosti systému manažérstva enviromentu (vypracovávanie štatistík),
- podávanie návrhov nápravných opatrení v oblasti BOZP, ochrany pred požiarmi, ochrany životného prostredia a odpadového hospodárstva,
- spolupráca s orgánmi štátneho požiarneho dozoru pri kontrolách.

- moderná firma so spičkovou technológiou,
- podporu od externych spoločností,
- možnosť odborného rastu,
- motivačná finančná odmena,

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s fotkou.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávané požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu laminátových trubíc pre trhy starostlivosti o ústnu dutinu, farmaceutické výrobky, potraviny a výrobky osobnej starostlivosti.

Certifikácia podľa ISO 9001 a ISO 15378.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, enviromentalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné zručnosti (riadenie tímu ľudí),
- tímová práca
- bezúhonnosť,
- precíznosť,
- zodpovednosť,
- disciplína a poriadok.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4032483  Megjelentetés dátuma: 11.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac