Finančný konzultant

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností + bonusy (% provízia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá investičnou oblasťou - funds, hedges a poradenstvom hľadáme konzultanta pre vzťahy s investormi.
Vaša pracovná náplň spočíva v nasledovnom:
• Akvizícia nových investorov a budovanie nových vzťahov,
• vypracovávanie reportov a analýz pre potreby vrcholového manažmentu (potencionálnych investorov),
• predkladanie ponúk klientom,
• starostlivosť o existujúcich investorov,
• tvorba a predkladanie kľúčových dokumentov (reporty, analýzy),
• rozvíjať a budovať vzťahy a vytvárať prostredie pre vzájomnú prospešnej spoluprácu medzi spoločnosťou a komunitou privátnych investorov
• vykonávanie finančného poradenstva na základe písomnej zmluvy,
• podpora pri uzatváraní zmlúv o poskytovaní finančných služieb v mene klienta,
• komunikovať s internými a externými odborníkmi tímu,
• monitorovať, konzultovať a analyzovať spoločenské, politické, sociálne a ekonomické trendy,
• zabezpečenie telefonickej a e-mailovej podpory pri realizácii zákazky.

• motivujúca finančná provizná zložka,
• podpora s vedľajšími nákladmi potrebných na získanie nových investorov (cestovanie, ubytovanie, stravovanie, ...)
• zručnosť strategickej a marketingovej komunikácie,
• znalosť investičných a akvizičných procesov,
• prístup k zaujímavej sieti investorov,
• príležitosť pracovať na lokálnej a globálnej úrovni,
• atraktívne možnosti kariérneho rastu v otvorenom a profesionálnom prostredí,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Misiou spoločnosti je pomáhať ľuďom a investorom konzistentne rásť, chrániť kapitál a vytvárať pridanú hodnotu pre všetkých ich partnerov. Vedú popredný investičný a hedžový fond poskytujúci správu aktív a investícií. Zameriavajú sa na absolútny výnos a ochranu majetku inštitucionálnych a individuálnych investorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

investície

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3992248  Megjelentetés dátuma: 30.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac