Stavebný dozor s osvedčením na mosty

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 500€- 4 000€ faktúra (SZČO)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre projekt výstavby nového diaľničného obchvatu v Bratislave, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Stavebný dozor s rozsahom oprávnenia: Inžinierske stavby, podkategória: 22 mosty, tunely, špecifikácia: mosty.

Vašou hlavnou úlohou bude:
Kontrola výstuže ocele v konkrétne vybraných štruktúrach na stavenisku a príprava kontrolných protokolov. Inšpekcie budú podporované personálom zhotoviteľa.

- príležitosť pracovať ako SZČO, zo začiatku 4-5 hod/denne, neskôr 2-3 x do týždňa,
- práca na najväčšom dopravnom projekte na Slovensku,

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, ktorá realizuje výstavbu diaľnice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo/dopravné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Prax na podobnej pozícii min. 5-10 rokov,
Osvedčenie - stavebný dozor s rozsahom oprávnenia: Inžinierske stavby, podkategória: 22 mosty, tunely, špecifikácia: mosty,
Skúsenosti z oblasti mostných konštrukcií,
Anglický jazyk na úrovni umožňujúcej pracovnú komunikáciu,
Pôsobenie na zahraničných projektoch veľkou výhodou,
Technické myslenie, flexibilita, organizačné schopnosti
Schopnosť riešiť vzniknuté problémy

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3575665  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 500€- 4 000€ faktúra (SZČO)