Účtovník/účtovníčka

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hokejového vybavenia pre reprezentačné tímy v Európe, hľadáme skúseného Účtovníka, ktorý bude mať okrem štandardnej účtovnej agendy (70%) na starosti i organizačnú podporu kancelárie (30%).
Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude hlavne:
- účtovanie a evidencia došlých faktúr,
- vystavovanie, účtovanie a evidencia vystavených faktúr,
- účtovanie, resp. evidencia - interné doklady, expense reporty, pokladnica, banka, hmotný a nehmotný majetok,
- príprava a spracovanie cestovných príkazov,
- spracovanie a príprava mesačných priznaní DPH,
- príprava podkladov pre spracovanie Intrastatu,
- spracovanie uzávierkových operácií, účtovných výkazov,
- príprava účtovných a obchodných reportov pre manažment spoločnosti,
- komunikácia s poradenskou spoločnosťou - dane, mzdy, právo,
- príjem a výdaj tovaru,
- denné zabezpečenie chodu kancelárie,
- denná komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi (správa zmlúv a reklamačné plnenie),
- zadávanie odberateľských objednávok do systému,
- objednávanie tovaru na zabezpečenie chodu kancelárie (kancelárske, hygienické potreby, občerstvenie),
- príprava firemných podujatí (1-2 x do roka),
- objednávanie prepravy tovaru pre odberateľov,
- práca s databázovými programami, protokoly z porád a zo stretnutí, plnenie operatívnych úloh

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hokejového vybavenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Koho hľadáme?
- ideálne niekoho, kto má min 2-3 roky skúsenosť s komplexným vedením účtovníctva,
- kto ovláda angličtinu, min na úrovni B2, občas budeš komunikovať so zahraničnými zákazníkmi a kolegami z dcérskych firiem,
- niekoho, komu nebude robiť problém pracovať v menšej firme, ale na oplátku vo veľmi priateľskom, zdravom a príjemnom kolektíve ľudí,
- samostatného, zodpovedného a pozitívne naladeného človeka,
- s vyštudovaným účtovníctvom a znalosťou SAPu - tu vieme privrieť obidve oči, ak nás presvedčíš o svojich kvalitách na osobnom pohovore,
- ak máš vzťah k hokeju - potom je toto tvoj nový DREAM JOB

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3257693  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou