Supply Chain Manager

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacFix + Variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Supply Chain Manager, ktorý bude zodpovedný za všetky aspekty plánovania a výkonu (plánovanie dopytu, plánovanie dodávok a riadenia zásob). Jeho úlohou je neustále zvyšovanie výkonnosti dodávateľského reťazca a tým aj zabezpečenie schopnosti uspokojovať dopyt zákazníkov a vytvárať efektívny a účinný dodávateľský reťazec od začiatku po koniec.

- SCM je zodpovedný za vnútorný a vonkajší dodávateľský reťazec kovových komponentov
- Zabezpečuje, aby boli zdroje a plánovanie pripravené, tak, aby sa výrobky mohli vyrábať včas, v dobrej kvalite a spĺňali všetky zákaznícke a firemné normy
- Dohliada na bezpečnosť a ochranu životného prostredia v oddelení Supply Chain a podporuje rovnaké oblasti v súvisiacich oblastiach
- Dohliada na spĺňanie plánovaných cieľov KPI
- Identifikuje a rieši problémy ovplyvňujúce dodávateľský reťazec s cieľom optimalizovať náklady a znížiť prevádzkový kapitál, najmä rešpektujúc rozpočty skladov a zásob
- Posilňuje trvalé zlepšovanie prostredníctvom implementácie princípov LEAN a osvedčených postupov
- Zabezpečuje, aby nákupné a logistické procesy boli vykonávané čo najlepšie – interné, ako aj externé a vykonávané dodávateľmi
- Pripravuje a udržiava správy o dodávateľskom reťazci a záznamy o výcviku a výkonnosti personálu
- Pripravuje rozpočet a plány týkajúce sa materiálov, práce a vybavenia
- Vedie a reportuje mesačnú a ročnú inventúru

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu.
- Fix + Variabilná zložka odmeny (0 - 300 €),
- Príspevok na dopravu ak bydlisko je mimo mesta Nitry,
- Príspevok na 2. dôchodkový pilier,
- Rozličné firemné akcie.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

supply chain management

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- 3 roky praktických skúseností na podobnej pozícii
- Rozsiahle vedomosti v oblasti nákupu a logistiky
- Metodický prístup k riešeniu problémov
- Pozitívne a silné vodcovské schopnosti a prax
- Schopnosť pracovať samostatne bez dôkladného dohľadu.
- Dobré komunikačné schopnosti ako písomné, tak ústne.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3183785  Megjelentetés dátuma: 13.10.2023  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac