Manažér údržby a techniky

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
1.6.2024
Od 3 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Stále hľadáme skúseného Manažéra údržby a techniky, ktorý bude mať kľúčovú úlohu pri udržiavaní bezchybnej prevádzky našich výrobných liniek. Hľadáme inžiniera so silným technickým pozadím a predvídavým myslením, ktorý bude schopný viesť tím 15 odborníkov a spolupracovať so špecializovanými dodávateľmi.

Vašou prioritou bude zabezpečiť plánovanú údržbu a periodickú údržbu foriem, výrobných strojov a energetických zariadení, pričom sa budete sústrediť na kontinuitu prevádzky a kvalitu produktu. Svojim aktívnym prístupom k prevencii porúch a systematickým riadením údržby budete zabezpečovať efektívne fungovanie výrobných liniek.

Okrem toho budete mať možnosť aktívne sa zapojiť do procesu nákupu nových strojov a zariadení, aby ste zabezpečili ich vhodnosť pre naše potreby. Budete tiež monitorovať náklady na energiu a spravovať ročný rozpočet údržby, pričom budete poskytovať potrebné správy a analýzy.

Túto pozíciu ponúkame v rámci dynamického a inovatívneho prostredia, kde sa váš prínos ocení a váš hlas bude počuť. Ak hľadáte príležitosť viesť a ovplyvňovať v oblasti údržby a techniky, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu!"

- ročné bonusy
- bonus za sprostredkovanie nového zamestnanca
- odmeny pri pracovných jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy (III. pilier)
- príspevok na pranie
- stravné lístky
- vitamínové balíčky
- rekondičné pobyty
- vianočný večierok
- športový deň

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Odlievanie železa pre stredne veľkú výrobu súčiastok so zameraním na automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zlievarenstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

7

• Pozitívny postoj, ktorý je založený na vnútorných hodnotách a poslaní spoločnosti.

• Minimálne 4 roky skúseností s vedením ľudí v rámci oddelenia údržby.

• Odborné znalosti v oblasti elektrotechniky/mechatroniky.

• Vítané sú znalosti a skúsenosti s akýmkoľvek softvérom na správu údržby.

• Dobrá úroveň angličtiny pre spoľahlivú interakciu s medzinárodnou centrálou spoločnosti a hlavne európskymi dodávateľmi a tiež s doménou windows environment.

• Maďarčina je vítaná.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3085773  Megjelentetés dátuma: 12.4.2024  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac