Procesný Inžiniér

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
okres Komárno, okres Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - nadnárodnú spoločnosť, hľadáme proaktívneho kandidáta na pozíciu PROCESNÝ INŽINIER, ktorý by rád rozvíjal doposiaľ nadobudnuté skúsenosti a zároveň prinášal riešenia ako zefektívniť proces výroby. Vašou hlavnou náplňou práce bude hlavne:

Zabezpečenie plynulého a optimálneho výrobného procesu.
Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zmien v procese výroby.
Zvyšovanie produktivity práce a znižovanie prestojov.
Navrhovanie produkčných alebo procesných zmien s cieľom zlepšenia výkonu.
Navrhovanie formy, nástrojov a prípravkov.
Tvorba layoutov.
Školenie výrobných pracovníkov.

Motivujúce finančné ohodnotenie.
Možnosť odborného rastu, spoločnosť ponúka príležitosť stať sa manažérom technického oddelenia.
Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom, alebo anglickom jazyku na e-mail: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v hutníckom priemysle. Výroba začala v roku 1976. Výraba predovšetkým kovové sučiastky pre automobiový priemysel.
Získala certifikáty kvality: ISO 14001, ISO/TS 16949:2000 a OHSAS 18001.99

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Podmienkou je špecializácia na výrobné procesy, ako aj tvorba technickej dokumentácie v AutoCADE a ich zavedenie do výroby.
Podmienkou je znalosť anglického jazyka - min úroveň B2.
Hľadáme kľúčovú, proaktívne zameranú osobu, ktorá je ochotná rozvíjať nadobudnuté skúsenosti a zároveň navyknutú pracovať pod tlakom.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2739022  Megjelentetés dátuma: 21.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou