Tester / Test Developer C#/.NET

Solition, s. r. o.

Miesto práce
Panenská 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi u nás privítame Testera / Test Developera, ktorý má skúsenosti v oblasti manuálneho testingu a aspoň základné skúsenosti v oblasti automatizovaného testovania web aplikácii. Ktorého zaujíma táto oblasť a má záujem posúvať sa vpred.

Projekty, ktoré môže mať nový kolega na starosti:
- Inovatívny projekt v oblastí platobných systémov a mobilných platieb
- Komplexný skladový systém

Nový kolega u nás môže očakávať
- Spoluúčasť na nových projektoch
- Príprava testovacích scenárov
- Programovanie testovacích skriptov
- Príprava testovacích dát
- Manuálne vykonávanie testov
- V prípade záujmu možnosť podielať sa na opravách / časom aj vývoji

Metodiky a technológie, s ktorými nový kolega bude pracovať
- Manuálne / Automatické testy webových aplikácii
- Manuálne / Automatické testovanie mobilných aplikácii
- Unit / Integračné / End to End Testy
- Selenium Framework
- C# / .NET

- Práca v rovnocennom a priateľskom prostredí
- Aktuálne 100% práca z domu, neskôr podľa dohody
- Možnosť pracovať s najnovšími technológiami
- Možnosť pracovať na projekte od úplného začiatku
- Vzdelávacie programy v technologických ale aj soft-skills oblastiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Základy
.NET - Základy
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nový kolega byl mal mať:
- Analytické rozmýšľanie (vediet dôsledne pokryť možnosti testovacími scenármi)
- Zmysel pre detail (Hľadanie vizuálnych / estetických chýb)

Výhodou budú skúsenosti s:
- Testingom v ktorej koľvek forme
- C# / .NET Development

Máme rozsiahle skúsenosti s vývojom a využívaním najnovších technológií. Softvérové riešenia a online aplikácie dokážu v rekordnom čase a radikálnym spôsobom ovplyvniť konkurencieschopnosť, podiel na trhu, objem tržieb. Na spotrebiteľský a pracovný trh vstúpila generácia rodených užívateľov a konzumentov technológií, vo všetkých aspektoch života. Úspešné firmy delí od tých druhých najmä ich vizionársky prístup. A ten je v súčasnosti neoddeliteľný od technologického pokroku.

Náš tím expertov pokrýva celé spektrum moderných softvérových riešení. Navrhujeme, programujeme a integrujeme online portály, aplikácie, internetové obchody, intranetové systémy, finančné systémy, skladové a podnikové informačné systémy.

Sme profesionáli vo všetkých štádiách životného cyklu nasadenia nových riešení. Od úvodnej analýzy vašich biznis procesov, cez tvorbu, programming a implementáciu systémov, po monitoring a upgrade.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3822644  Megjelentetés dátuma: 23.3.2021  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.