Lead Analytik SW riešenia na zákazku

Seyfor Slovensko, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7c, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý vyvíja a implementuje riešenie OneCore (https://one-core.com/cs/uvod/), hľadáme Lead Analytika, ktorý prostredníctvom technického vedenia analytikov a návrhu architektúry riešenia pomôže s vývojom produktu a jeho expanziou na zahraničný trh. Úlohou nového kolegu budú tiež bežné analytické činnosti na medzinárodnom projekte a komunikácia s kľúčovými užívateľmi produktu. Jeho vizitkou bude perfektný systém riadiaci firemné procesy u zákazníkov prevažne z finančnej oblasti.

Čo budete mať na starosť?
• Metodické a technické vedenie analytického tímu
• Analýza zákazníckych požiadaviek a návrh riešení
• Zodpovednosť za architektúru riešenia (previazanosť systémových modulov, návrhy integrácií systému, návrhy interface medzi systémami v prostredí u zákazníka)
• Zodpovednosť za kontrolu kvality výstupov analytického tímu
• Podieľanie sa na testovaní riešenia
• Podieľanie sa na integrácii a migrácii dát medzi systémami u zákazníka
• Konzultáciu biznis a technických záležitostí produktu s kľúčovými stakeholdrami (zákazníci, užívatelia, programátori, analytici, management, apod.)

Čo potrebujete k práci na tejto pozícii?
• Prax v odbore analýz software/systému aspoň 5 rokov
• Skúsenosť s navrhovaním architektúry riešenia pre zákazníkov
• Skúsenosť s návrhom integrácií a interface medzi systémami
• Skúsenosť s migráciou dát medzi systémami
• Znalosť relačných databáz MSSQL a dátových štruktúr
• Znalosť práce s ERP systémami (Microsoft Dynamics NAV, Business Central výhodou)
• Angličtinu na úrovni B2
• Orientáciu vo webových službách, XML, JSON, txt, apod. Je výhodou
• Výhodou je tiež orientácia v oblasti leasingového biznisu

Ponúkame Vám:
- Zázemie IT firmy so silným postavením na európskom trhu
- Prácu na dlhodobých projektoch a príležitosti kariérneho posunu
- Podporu Vášho kariérneho i osobného rastu vo forme rôznych kurzov a školení
- Pružnú pracovnú dobu, home office

Pozrite sa tiež na Balíček zamestnaneckých benefitov: www.solitea.cz/sk/career/benefits

Vaše pracovné miesto bude v kancelárii na Plynárenskej 7c v Bratislave, možnosť je aj pracovať 100% remote (na home office).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - Pokročilý
XML - Pokročilý
JSON - Pokročilý

Holding Seyfor patrí medzi európskych dodávateľov ICT riešení. Zamestnáva už vyše 1600 zamestnancov. Svojimi riešeniami pokrýva veľké spektrum subjektov od živnostníkov cez korporácie až po štátnu správu. Vytvára vlastné podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zákazkový vývoj pre komerčný segment, verejnú správu, školstvo a zdravotníctvo

Patríme medzi 3 najväčších partnerov spoločnosti Microsoft, kde dosahujeme Gold kompetenciu skoro pre všetky riešenia, ktoré Microsoft poskytuje. Prostredníctvom vyspelých podnikových systémov Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu riadenia firiem. Personalistiku a komplexný outsourcing miezd sprostredkovávame pomocou systému Vema. Vyvíjame Money S3, jeden z najrozšírenejších účtovných programov v ČR i SR, i najobľúbenejšiu cloudovú fakturačnú službu iDoklad. V našom portfóliu sú tiež pokladničné systémy ako Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a ďalšie POS systémy. Venujeme sa dátovej analýze, BI a príprave systémov na kľúč.

Napriek tomu, že veľkosťou dosahujeme parametre korporácie, atmosféra a kultúra u nás je jedinečná. Záleží nám na úspechu a spokojnosti každého človeka, svojich ľudí si vážime a podporujeme ich vyvážený život a zdravie.

V našich tímoch vítame talenty každého druhu od softwarových vývojárov cez profesionálov v starostlivosti o zákazníka až po silných lídrov. Naše dvere sú otvorené každému, kto dokáže prísť s originálnymi nápadmi a dokáže spolupracovať a počúvať ostatných.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4059325  Megjelentetés dátuma: 9.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac