Programátor/ka C#

Seyfor Slovensko, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7, 821 09 Bratislava
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac(podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládate C# lepšie než svoj jazyk? To nám vyhovuje :) Hľadáme 2 nových kolegov do nášho tímu C# .NET vývojárov. Budete sa podieľať na návrhu, vývoji a riešení systémov architektúry pre ERP systémy Money S4 a Money S5 a rozširovať ich funkcionalitu na mieru zákazníkom. Spolupracovať a komunikovať budete tiež s vývojovým tímom z Českej republiky. Budete riešiť komplexné problémy zamerané na .NET s orientáciou na technológie REST API, XML, MS SQL, web services.

Ako bude vyzerať Váš deň?
• v spolupráci so senior programátorom a vývojovým oddelením budete pracovať na vývoji informačného systému na platforme .NET a rozširovať jeho aktuálne funkcionality,
• na základe zákazníckych požiadaviek budete programovať úpravy systému tak, aby spĺňal individuálne potreby klientov,
• časom budete samostatne tvoriť pridanú hodnotu pre zákazníka – vidíte a tvoríte priebeh, máte priamy dosah na výsledok a taktiež rýchlu spätnú väzbu.

- gastrokarta plne hradená zamestnávateľom,
- kvalitná technika aj na súkromné účely - prvú techniku vyberieme my, no postupne je možnosť výberu podľa vlastných preferencií :)
- flexibilný pracovný čas a možnosť home-office,
- benefit podľa vlastného výberu (DDS, Multisport,...)
- príspevok pre darcov krvi,
- odmena za inovácie,
- bonusy a prémie,
- darčeky k jubileu a významným životným udalostiam,
- pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec zákona,
- MS Office 365 aj na súkromné účely, cloud úložisko 1 TB, káva a pitný režim na pracovisku, moderné klimatizované kancelárske priestory, teambuldingy, firemné večierky a hlavne: super kolektív :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Máte analytické myslenie, ste spoľahlivý, zodpovedný a samostatný.
• Na pokročilej úrovni ovládate C# .NET.
• Máte skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním (OOP).
• Ovládate SQL na základnej úrovni.
• Nerobí vám problém spolupráca naprieč oddeleniami.
• Slovenský jazyk ovládate na úrovni expert a v rámci anglického jazyka máte schopnosť čítať dokumentáciu.

Holding Seyfor patrí medzi európskych dodávateľov ICT riešení. Zamestnáva už vyše 1600 zamestnancov. Svojimi riešeniami pokrýva veľké spektrum subjektov od živnostníkov cez korporácie až po štátnu správu. Vytvára vlastné podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zákazkový vývoj pre komerčný segment, verejnú správu, školstvo a zdravotníctvo

Patríme medzi 3 najväčších partnerov spoločnosti Microsoft, kde dosahujeme Gold kompetenciu skoro pre všetky riešenia, ktoré Microsoft poskytuje. Prostredníctvom vyspelých podnikových systémov Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu riadenia firiem. Personalistiku a komplexný outsourcing miezd sprostredkovávame pomocou systému Vema. Vyvíjame Money S3, jeden z najrozšírenejších účtovných programov v ČR i SR, i najobľúbenejšiu cloudovú fakturačnú službu iDoklad. V našom portfóliu sú tiež pokladničné systémy ako Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a ďalšie POS systémy. Venujeme sa dátovej analýze, BI a príprave systémov na kľúč.

Napriek tomu, že veľkosťou dosahujeme parametre korporácie, atmosféra a kultúra u nás je jedinečná. Záleží nám na úspechu a spokojnosti každého človeka, svojich ľudí si vážime a podporujeme ich vyvážený život a zdravie.

V našich tímoch vítame talenty každého druhu od softwarových vývojárov cez profesionálov v starostlivosti o zákazníka až po silných lídrov. Naše dvere sú otvorené každému, kto dokáže prísť s originálnymi nápadmi a dokáže spolupracovať a počúvať ostatných.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3819299  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac