Tester/ka účtovného programu Money S3

Seyfor Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix 900-1200€ (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu, ktorý nám pomôže s testovaním účtovného programu Money S3. Budete sa podieľať na testovaní účtovníctva, fakturácie, miezd v Money S3 a tiež prepojenia programu Money S3 s ostatnými produktami našej spoločnosti. Spolupracovať budete s tímom na Slovensku a tiež s testermi a programátormi z materskej spoločnosti v Českej republike.

Ako bude vyzerať Váš deň?
• S ostatnými testermi budete testovať účtovný program Money S3 – účtovníctvo, fakturácia, mzdy a prepojenie s ďalšími produktami našej spoločnosti.
• Budete pripravovať testy podľa analýz, vyhodnocovať výsledky testov, zadávať nové bugy a overovať zadané úlohy.
• S narastajúcimi skúsenosťami sa náplň Vašej práce rozšíri o poskytovanie podpory a poradenstva pre kolegov.

- gastrokarta plne hradená zamestnávateľom,
- kvalitná technika aj na súkromné účely - prvú techniku ti vyberieme my, no postupne si ju budeš vyberať podľa vlastných preferencií,
- čiastočne flexibilný pracovný čas a časom možnosť home-office,
- služobné autá k dispozícii aj na súkromné účely,
- benefit podľa vlastného výberu (MultiSport karta/ DDS),
- príspevok pre darcov krvi,
- odmena za inovácie,
- bonusy a prémie,
- darčeky k jubileu a významným životným udalostiam,
- pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec zákona,
- spoločné obedy, káva a pitný režim na pracovisku, moderné klimatizované kancelárske priestory, teambuldingy a firemné večierky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
• Na pokročilej úrovni ovládate podvojné účtovníctvo.
• Ako používateľ ovládate MS Excel a taktiež MS Windows.
• Chcete pôsobiť v oblasti, kde sa spája ekonomika a informatika.
• Máte všeobecný prehľad o IT (OS, siete, ERP systémy, hardvér).
• Máte všeobecnú znalosť o organizácii a riadení podnikov.
• Výhodou sú skúsenosti s testovaním.
• Ste precízny, spoľahlivý, zodpovedný a samostatný.
• Slovenský jazyk ovládate na úrovni expert a Anglický jazyk na základnej úrovni (schopnosť písomnej komunikácie, verbálna komunikácia výhodou).

Holding Seyfor patrí medzi európskych dodávateľov ICT riešení. Zamestnáva už vyše 1600 zamestnancov. Svojimi riešeniami pokrýva veľké spektrum subjektov od živnostníkov cez korporácie až po štátnu správu. Vytvára vlastné podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zákazkový vývoj pre komerčný segment, verejnú správu, školstvo a zdravotníctvo

Patríme medzi 3 najväčších partnerov spoločnosti Microsoft, kde dosahujeme Gold kompetenciu skoro pre všetky riešenia, ktoré Microsoft poskytuje. Prostredníctvom vyspelých podnikových systémov Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu riadenia firiem. Personalistiku a komplexný outsourcing miezd sprostredkovávame pomocou systému Vema. Vyvíjame Money S3, jeden z najrozšírenejších účtovných programov v ČR i SR, i najobľúbenejšiu cloudovú fakturačnú službu iDoklad. V našom portfóliu sú tiež pokladničné systémy ako Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a ďalšie POS systémy. Venujeme sa dátovej analýze, BI a príprave systémov na kľúč.

Napriek tomu, že veľkosťou dosahujeme parametre korporácie, atmosféra a kultúra u nás je jedinečná. Záleží nám na úspechu a spokojnosti každého človeka, svojich ľudí si vážime a podporujeme ich vyvážený život a zdravie.

V našich tímoch vítame talenty každého druhu od softwarových vývojárov cez profesionálov v starostlivosti o zákazníka až po silných lídrov. Naše dvere sú otvorené každému, kto dokáže prísť s originálnymi nápadmi a dokáže spolupracovať a počúvať ostatných.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3780817  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix 900-1200€ (podľa skúseností)