Ekonóm, účtovník

Solík SK, s.r.o.

Miesto práce
Odborov 2554, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
700 - 1000 EUR/mesiac - mzda zložená zo základu, mesačnej odmeny a kvartálnych prémií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ekonomické vyhodnotenia, podvojné účtovníctvo, mzdová agenda

Práca v stabilnej, serióznej firme. Dobrý, zohratý kolektív.

Informácie o výberovom konaní

- ak máš rád samostatnú prácu
- ak chceš a vieš na sebe pracovať
- ak Ťa zaujímajú najnovšie technológie
- ak máš vzťah k technike
- ak si v práci orientovaný na podávanie výkonu
- ak chceš pracovať v malom ale súdržnom kolektíve
- ak sa chceš podieľať na ďalšom rozvoji miestnej firmy
Tak pošli motivačný list a svoj profesionálny životopis na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

znalosť účtovníckeho softvéru je výhodou

Solík SK s.r.o. sa vo zváracom svete nemusí zvlášť predstavovať. Sme rodinná firma s viac ako 20 ročnou históriou so sídlom v Považskej Bystrici. Dlhodobo staviame na etike a prospešnosti pre spoločnosť. So širokým portfóliom zváracej techniky, brusiva, ochrannými pomôckami a príbuzným sortimentom, obsluhujeme tisícky zákazníkov vrátane veľkých priemyselných partnerov. Firma sa zaoberá veľkoobchodom, maloobchodom aj online predajom.

Viac informácií nájdete aj na https://www.solik.sk/o-nas/; alebo navštív náš eshop www.solik.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 709239  Megjelentetés dátuma: 5.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1000 EUR/mesiac - mzda zložená zo základu, mesačnej odmeny a kvartálnych prémií